Fer Propolis Sprey - Mentol Ferahlığı

79,00 ₺

Kovanlarımızdan özenle ve dikkatle toplanan FER PROPOLİS, 40 yıllık tecrübe, bilimsel ve teknolojik çalışmalar sonucu suda çözünür formuyla tüketicilerin rahatlıkla kullanabileceği bir ürün olarak sunulmaktadır.

20ml. FER PROPOLİS SPREY-MENTOL FERAHLIĞI (PROPOLİS, DİSTİLE SU, MENTOL)

Adet

Ücretsiz Kargo
Bu Haftaya Özel 350₺ ve Üzeri Siparişlerde Fer Ankara Balı (225Gr.) Hediye

GENEL BİLGİLER:

Propolis kelimesi, kökeni Yunanca’dan gelen sırasıyla “savunma” ve “şehir-topluluk” anlamında olan pro ve polis kelimesinden türetilmiştir. Toplandığı yöreye ve kaynağına bağlı olarak sarı yeşilden koyu kahverengiye kadar rengi değişmektedir.. Aroması reçinemsidir. Genel olarak “arı tutkalı” olarak bilinen propolis, arıların reçine salgılayan ağaçlardan, bitki filiz ve tomurcuklarından toplayarak yaptığı kovan içini, çatlaklarını, kovan kapısına kurduğu dezenfekte geçişi için sıvama usulü kullandığı maddedir. Arılar, propolisi esas olarak bir sızdırmazlık maddesi ve dezenfekte edici bir materyal olarak kullanırlar.Bu zengin içerik sayesinde propolisin antioksidan, antibakteriyel ve antiviral etkilere sahip olduğu bilinmektedir.

FER PROPOLİS HAKKINDA:

Kovanlarımızdan özenle ve dikkatle toplanan FER PROPOLİS, 40 yıllık tecrübe, bilimsel ve teknolojik çalışmalar sonucu suda çözünür formuyla tüketicilerin rahatlıkla kullanabileceği sprey özellikli olarak üretilmiştir. İçeriğinde yer alan mentol aroması sayesinde ferahlatıcı bir etkiye de sahip olmuştur.

KULLANIM BİLGİSİ:

Günlük olarak çocuklar için 1-2 püskürtme, yetişkinler için 4-5 püskürtme kullanması önerilir.

SAKLAMA KOŞULLARI:

Kendi ambalajında oda sıcaklığında (18-22 ° C) de muhafaza ediniz. Sıcak ve ışıktan koruyunuz.

UYARI:

Yüksek alerjik bünyeye sahip bireylerde arı ürünleri alerjiye neden olabilir. 1 yaşın altındaki bebeklere bal ve bal içeren ürünler yedirilmemelidir.

Ürünlerimiz Ferbal kalitesi ve tecrübesi ile Tarım ve Orman Bakanlığının Türk Gıda Kodeksi Bal Tebliği (Tebliğ No: 2012/58) Esaslarına uygun olarak üretilmektedir. 

Yorumlar

Siparişim çok kısa sürede elime ulaştı.Özenli paketlemeniz için teşekkür ederim.

Yıllardır firmanızdan propolis alıyorum.Kalitenizi bozmadığınız için teşekkür ederim.

Ürünüm elime ulaştı teşekkürler

Ürün çok güzel paketlenmiş

Eşim ve çocuklarımla beraber propolislerinizi kullanıyoruz,hızlı kargonuz için teşekkürler.

Ürünler çok çabuk ulaştı teşekkürler

Sitenizden 3.alışverişim her siparişim çok çabuk ve güzel bir şekilde paketlenerek elime ulaştı.İlginize teşekkür ederim

Propolisi yıllardır kullanıyorum.Bu süreçte değişik markalarıda kullanma fırsatım oldu ama en beğendiğim sizin propolisiniz oldu

kesinlikle Propolis burdan alınır kimse bilmezken ben 20 yıl önce mağazalarından alırdım

Propolis çeşitleriniz çok güzel

işlerini özenle yapıyorlar dünya 3. lüğü birçok bal kalite ödülü almış arıcı bir firma güveniyoruz

Yorum Yaz

Fer Propolis Sprey - Mentol Ferahlığı

Kovanlarımızdan özenle ve dikkatle toplanan FER PROPOLİS, 40 yıllık tecrübe, bilimsel ve teknolojik çalışmalar sonucu suda çözünür formuyla tüketicilerin rahatlıkla kullanabileceği bir ürün olarak sunulmaktadır.

20ml. FER PROPOLİS SPREY-MENTOL FERAHLIĞI (PROPOLİS, DİSTİLE SU, MENTOL)

Fırsat Ürünleri