Çörekotlu Propolis

99,50 ₺

Kovanlarımızdan özenle ve dikkatle toplanan FER PROPOLİS, 40 yıllık tecrübe, bilimsel ve teknolojik çalışmalar sonucu suda çözünür formuyla tüketicilerin rahatlıkla kullanabileceği bir ürün olarak sunulmaktadır.

Organik Çörekotu Yağlı Propolis 20ml
Adet

75₺ ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo
Bu Haftaya Özel 350₺ ve Üzeri Siparişlerde Fer Polen Hediye

GENEL BİLGİLER:

Propolis kelimesi, kökeni Yunanca’dan gelen sırasıyla “savunma” ve “şehir-topluluk” anlamında olan pro ve polis kelimesinden türetilmiştir. Toplandığı yöreye ve kaynağına bağlı olarak sarı yeşilden koyu kahverengiye kadar rengi değişmektedir. Aroması reçinemsi ve kokusu aromatiktir. Genel olarak “arı tutkalı” olarak bilinen propolis, arıların reçine salgılayan ağaçlardan, bitki filiz ve tomurcuklarından toplayarak yaptığı kovan içini, çatlaklarını, kovan kapısına kurduğu dezenfekte geçişi için sıvama usulü kullandığı maddedir. Arılar, propolisi esas olarak bir sızdırmazlık maddesi ve dezenfekte edici bir materyal olarak kullanırlar.Bu zengin içerik sayesinde propolisin antioksidan, antibakteriyel ve antiviral etkilere sahip olduğu bilinmektedir.

FER ORGANİK ÇÖREKOTU YAĞLI HAKKINDA:

Apiterapi ürünlerinde ve propolisi Türkiye’ye ilk tanıtan ve ilk kazandıran firma olarak yine bir ilk olan bu ürünü sizlere sunmamaktan mutluluk duymaktayız. 20 yıla yakın bir süredir propolisin birçok faydalarını ve bilimsel sonuçlarınızı anlatmaktayız  ve Birçok ödül almaktayız. Yüzyılın ürünü olarak bilinen Organik propolis doğal antibiyotikten 120 kat güçlü olan bu ürünü her derde deva olan,bilinen organik çörekotunu  Bilimsel ve ferbal Ar-Ge ekibi olarak uzun uğraşlar sonunda bir ilke daha imza atmanın gururunu yaşıyoruz.

Ürünlerimizdeki "Organik" Belirtisi Nedir ?

Öncelikle organik ve organik sertifikası olmayan ürünlerimizin hepsi doğal ve kalitelidir.

Organik olarak belirtilen ürünler farklı bir üretim tarzı biçimine aittir.

Arıcılık olarak arı kovanında boya,çivi,belirli mesafeye kadar tarımsal ilaçlama,sanayi ve yol olmaması organik üretimdir.

"Organik" belirtisi  bal ve arı ürünleri çeşitlerinde farklı üretim biçimini ifade etmektedir.

KULLANIM BİLGİSİ:

Yetişkinler için;

Günde 30 ile 60 damla Tok su veya direk ağızda gargara yaparak kullanabilirsiniz.

Çocuklar için;

Günde 15 damla tok  su veya yemeklerine de ilave ederek  kullanabilirler.

SAKLAMA KOŞULLARI:

Kendi ambalajında oda sıcaklığında (18-22 ° C) de muhafaza ediniz. Sıcak ve ışıktan koruyunuz.

UYARI:

Yüksek alerjik bünyeye sahip bireylerde arı ürünleri alerjiye neden olabilir. 1 yaşın altındaki bebeklere bal ve bal içeren ürünler yedirilmemelidir.

Ürünlerimiz Ferbal kalitesi ve tecrübesi ile Tarım ve Orman Bakanlığının Türk Gıda Kodeksi Bal Tebliği (Tebliğ No: 2012/58) Esaslarına ve 18.08.2010 Tarih ve 27676 Sayılı Organik Tarımın Esasları ve Uygulamasına İlişkin Yönetmelik ve ekleri’ne uygun olarak üretilmektedir. 

Yorumlar

Yorum Yaz

Çörekotlu Propolis

Kovanlarımızdan özenle ve dikkatle toplanan FER PROPOLİS, 40 yıllık tecrübe, bilimsel ve teknolojik çalışmalar sonucu suda çözünür formuyla tüketicilerin rahatlıkla kullanabileceği bir ürün olarak sunulmaktadır.

Organik Çörekotu Yağlı Propolis 20ml

Fırsat Ürünleri

aynı kategoride bulunan diğer 4 ürün: