Fer Saf Propolis (Distile Su Bazlı)

310,00 ₺

Kovanlarımızdan özenle ve dikkatle toplanan FER PROPOLİS, 40 yıllık tecrübe sonucu suda çözünür formuyla tüketicilerin kullanabileceği bir ürün olarak sunulmaktadır.

20 ml. FER SU BAZLI PROPOLİS (PROPOLİS, DİSTİLE SU)

Adet

500₺ ve Üzeri Alışverişlerde Ücretsiz Kargo

GENEL BİLGİLER:

Propolis kelimesi, kökeni Yunanca’dan gelen sırasıyla “savunma” ve “şehir-topluluk” anlamında olan pro ve polis kelimesinden türetilmiştir. Toplandığı yöreye ve kaynağına bağlı olarak sarı yeşilden koyu kahverengiye kadar rengi değişmektedir. Aroması reçinemsi ve kokusu aromatiktir. Genel olarak “arı tutkalı” olarak bilinen propolis, arıların reçine salgılayan ağaçlardan, bitki filiz ve tomurcuklarından toplayarak yaptığı kovan içini, çatlaklarını, kovan kapısına kurduğu dezenfekte geçişi için sıvama usulü kullandığı maddedir. Arılar, propolisi esas olarak bir sızdırmazlık maddesi ve dezenfekte edici bir materyal olarak kullanırlar.

FER PROPOLİS HAKKINDA:

Kovanlarımızdan özenle ve dikkatle toplanan FER PROPOLİS, 40 yıllık tecrübe sonucu suda çözünür formuyla tüketicilerin rahatlıkla kullanabileceği bir ürün olarak sunulmaktadır.

KULLANIM ÖNERİSİ:

Günlük olarak yetişkinler için 30 damla kullanması önerilir. FER PROPOLİS saf halde kullanılabileceği gibi bala,suya veya meyve suyuna ilave edilerek de tüketilebilir.

SAKLAMA KOŞULLARI:

Kendi ambalajında oda sıcaklığında (18-22 ° C) de muhafaza ediniz. Sıcak ve ışıktan koruyunuz.

UYARI:

Yüksek alerjik bünyeye sahip bireylerde arı ürünleri alerjiye neden olabilir. 1 yaşın altındaki bebeklere bal ve bal içeren ürünler yedirilmemelidir.

Yorumlar

Siparişim çok kısa sürede elime ulaştı.Özenli paketlemeniz için teşekkür ederim.

Yıllardır firmanızdan propolis alıyorum.Kalitenizi bozmadığınız için teşekkür ederim.

Ürünüm elime ulaştı teşekkürler

Ürün çok güzel paketlenmiş

Eşim ve çocuklarımla beraber propolislerinizi kullanıyoruz,hızlı kargonuz için teşekkürler.

Ürünler çok çabuk ulaştı teşekkürler

Sitenizden 3.alışverişim her siparişim çok çabuk ve güzel bir şekilde paketlenerek elime ulaştı.İlginize teşekkür ederim

Propolisi yıllardır kullanıyorum.Bu süreçte değişik markalarıda kullanma fırsatım oldu ama en beğendiğim sizin propolisiniz oldu

kesinlikle Propolis burdan alınır kimse bilmezken ben 20 yıl önce mağazalarından alırdım

Propolis çeşitleriniz çok güzel

işlerini özenle yapıyorlar dünya 3. lüğü birçok bal kalite ödülü almış arıcı bir firma güveniyoruz

Yorum Yaz

Fer Saf Propolis (Distile Su Bazlı)

Kovanlarımızdan özenle ve dikkatle toplanan FER PROPOLİS, 40 yıllık tecrübe sonucu suda çözünür formuyla tüketicilerin kullanabileceği bir ürün olarak sunulmaktadır.

20 ml. FER SU BAZLI PROPOLİS (PROPOLİS, DİSTİLE SU)

Fırsat Ürünleri